14 лютого – свято любові, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення. Кохання! Це почуття подарувало людству велику кількість чудових віршів, пісень, балад та поем.
З нагоди Дня Святого Валентина у відділі обслуговування дітей середнього та старшого шкільного віку діє книжкова виставка «Любові чарівні сторінки», де представлені сучасні підліткові твори українських та зарубіжних письменників з фонду книгозбірні. Завітавши до бібліотеки, ви зможете познайомитися з цікавими новими книгами про перше кохання і перший поцілунок.
А для третьокласників ЗОШ № 1 працівниками бібліотеки була проведена креативна година «Кого люблю – тому дарую».
У техніці «кардмейкінг» школярі створювали вітальні листівки.
Кожен намагався втілити свою фантазію, зробити листівку особливою та неповторною.
І у дітей це вдалося!
![](https://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/20210210_153631.jpg)
![](https://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-0a-0ff1116f0008127235ffdcdf3f5c8adb7e06194ac2c2c0c3444fb91f6fea52ce_full.jpg)
![](https://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-0a-6759a3c952ea51d85c213b8d9879c038264ced8edc3b4aec14f24c7e69b57713_full.jpg)
![](https://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-0a-5c7854d69ed5368007a5e4f7a9b3d846653a04e54c906e9667d8e8cfd29daf54_full.jpg)