Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ» ! У молодшій віковій категорії серед колективних робіт журі Національної бібліотеки України для дітей визнало переможцем малюнок учасниць художнього гуртка Вероніки і Олександри Жигула, Юлії Овсійчук з села Чудель Сарненського району (керівник – Інна Володимирівна Жук).
Так тримати! Бажаємо творчого зростання і нових перемог!
![](https://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/1-2-768x1024.jpg)