Профістудії «Дегустація професій» продовжують свою роботу. Сьогодні з професією орнітолога дітей у бібліотеці знайомив Василь Ільчук. Він цікаво розповів вихованцям пришкільного табору «П’ятнашки» СпШ № 15 про свою роботу: як ведеться спостереження за птахами, що таке сезонні міграції тощо. Учні роздивлялись орнітологічне приладдя, вчилися, як правильно користуватися біноклем, побачили, як відбувається кільцювання птахів. Залюбки малі «дегустатори професії» взяли участь у «пташиних» вікторинах та в подарунок отримали орнітологічні сувенірчики.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/1-1024x717.jpeg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/2-2-1024x685.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/3-2-1024x719.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/4-1024x644.jpeg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/5-1024x629.jpeg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/6-1024x703.jpeg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/7-1024x603.jpeg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/8-2-1024x750.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/9-1024x791.jpeg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/10-1024x618.jpeg)