Напередодні свята у відділі обслуговування дітей середнього та старшого шкільного віку відбувся патріотичний брейн-ринг «Від козаків до наших днів», у якому взяли участь учні 6-х класів ЗОШ №18.
Гра складалася з запитань, на які спробували дати правильні відповіді команда хлопців та команда дівчат. Загалом, школярі весело, цікаво та корисно провели свій час, і показали гарні знання з історії України.
У фіналі команда хлопців із невеликим відривом, все ж таки перемогла команду дівчат.
На завершення заходу учні переглянули книжкову виставку.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/20211013_112811.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/20211013_105230-1.jpg)