Марафон татусевих читань «Тату, почитай! 20/22» триває. І знову в Рівненській обласній бібліотеці для дітей з цікавими книгами школярів знайомили поважні татусі: Cергій Гемберг, заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації та Олександр Курсик, депутат Рівненської міської ради. Рівненська письменниця Тата Рівна теж розповіла про важливість читання книжок дітям.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/1-2.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-2.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/3-2.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/4-2.jpg)
Книги «Таємниця козацької шаблі» Зірки Мензатюк та «Викрадений перстень» Світлани Богдан наповнили читальну залу козацькою тематикою. Діти з величезним задоволенням перенеслись в пригодницькі історії часів козаччини, розділилися на два курені, обрали своїх отаманів та писали козацького листа. Натхненниця татусевих читань Євгенія Пірог навчала дітей мовою жестів показати слова «дружба», «світ», «Україна», а згодом запропонувала юним козацьким куреням написати свої побажання майбутньому України.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/6-1.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/7-1.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/14.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/15.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_20220126_124932.jpg)
Всі учасники марафону познайомились з наказом татусевих читань, отримали персональну закладинку з марафонською печаткою та книжкові подарунки від бібліотеки.
Небайдужі татусі та бібліотекарі, приєднуйтесь до нашого марафону. Давайте разом читати нашим дітям!