Війна завадила деяким учасникам Всеукраїнського конкурсу плакатів «Майбутнє планети у наших руках» вчасно надіслати свої роботи. Тому до нашої бібліотеки, хоч і з запізненням, але надійшло ще багато плакатів талановитих дітей з Дубровиччини, Гощанщини, Володимиреччини, Смиги. Поки що вони радують очі користувачів відділу нашої книгозбірні на проспекті Миру, 16 та чекають своєї оцінки обласного журі конкурсу. Велике спасибі всім за участь у конкурсі! Ви – справжні митці, які люблять нашу планету, свою рідну землю і стурбовані її майбутнім.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/1-1.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/2.png)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/3.png)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/4.png)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/5.png)