Сьогодні в читальній залі бібліотеки відбулася зустріч з українським письменником, самобутнім художником, лауреатом Шевченківської премії 2006 року Анатолієм Івановичем Кичинським, який переїхав до Рівного з тимчасово окупованого Херсона.
Усі присутні зачудовано милувалися картинами художника та із захватом слухали його неймовірну поезію. Справжня майстерність, віртуозне володіння словом та тонкий гумор – унікальність творчості Анатолія Кичинського.
Дякуємо митцеві за увагу до Рівненського краю!
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/1-2-897x1024.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-2.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/4.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/3-2-972x1024.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/5-1.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/6-1.jpg)