Нині ми вперше відзначаємо нове свято – День Української Державності і цього дня наші наймолодші читачі взяли участь у створенні бібліоколажу «Що для мене Україна?». Вони прослухали огляд літератури з історії України, дізнались про традиції українського державотворення, познайомилися з книжково-ілюстративною виставкою та відповіли на запитання “Що для мене Україна?».
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/пр1-2.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/пр2-2.jpg)
Про Україну, як сильну, незламну націю вільних людей, яка має багатовікову історію державотворення послухали юні учасники патріотичної години «Тисячолітня історія нашої держави», що пройшла у відділі масової роботи та естетичного виховання. Дітям цікаво було послухати, що сучасна Україна успадкувала від кожного періоду своєї історії, про символи нашої країни, з якими знаними особистостями, відомими місцями, предметами та атрибутами ідентифікують Україну в світі. А ще присутні переглянули фільми про українські святині, книжково-предметну виставку «Українська державність: від витоків до сьогодення» та пригадали дивовижні історії з власного життя.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/п2-2.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/п1-2-897x1024.jpg)
А у відділі книгозбірні, що на Відінській, відбулися патріотичні читання «Державність, вимріяна поколіннями». Дітям було цікаво почути про хрещення Русі-України князем Володимиром, розвиток військових традицій українців, конституцію Пилипа Орлика 1710 року та інші важливі події в історії України. У свою чергу учні натхненно читали вірші українських поетів про наш рідний край та заспівали пісню «Україно, моя Україно». Патріотичного настрою додала книжкова виставка «Україна свята, нездоланна ніким і ніколи».
![](https://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/в1-2.jpg)
На завершення – чудовий малюнок на асфальті.
![](https://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/в2-2.jpg)