#PROFорієнтир
#профорієнтирчики
#вибір_професії
Тренінгові заняття “PROFорієнтир” розпочали свій старт в бібліотеці для дітей, що на проспекті Миру, 16.
Під час аналітичної гри “Знайомство з професіями”, школярі 6-9 класів розширили своє уявлення про світ професій та зробили перший крок для більш вільного вибору майбутньої сфери діяльності.
Проєкт впроваджується @Ольгою_Ігнатьєвою за підтримки @Асоціації_громадських_радників_України та @Міжнародного_фонду_«Відродження» в межах ініціативи» @Програма_розвитку_лідерства_для_відновлення_України .
![](https://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-1024x686.jpg)
![](https://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230131_161755__2023.01.31-04.56.15-1024x675.jpg)