Роботу над майбутнім альманахом своїх казок читачі бібліотеки розпочали у Департаменті «Сюжет» нашої новоствореної КнигоСтудії. Саме тут стартують роздуми учасників над персонажами та подіями вигадуваної казки.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-1-1024x666.jpg)
Першими казкували учні 5-6 класів школи «Ай Ті Степ Скул». Допомагали юним співавторам письменниця Євгенія Пірог, авторка проєкту та Всеукраїнської ініціативи Додай читання – Add Reading, а також філолог, доцент, кандидат педагогічних наук Лілія Овдійчук, завідувачка кафедри української мови та літератури МЕГУ.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-1-1024x739.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/5-1-1024x772.jpg)
«Увімкнув» творчість незвичний погляд на знайомі речі: волею юних співавторів предмети наділялися новими функціями, а персонажі здобували небачені сили та вміння. В першій альманаховій історії «Океанаріум для Білки» книгостудійці влучно застосували нові знання із правил написання твору. Персонажі твору – Білка, Акуленятко та Ангел – навчились долати страхи, мріяти і товаришувати, створюючи безпечний дім для всіх.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-2-1024x731.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/4-1-1024x736.jpg)
Потренуватися діти зможуть і вдома, адже отримали складанку для мінікнижки. Окрім сюжету, казка отримала шанс «заговорити» з читачами англійською мовою, адже в школі її наполегливо вивчають.