Напередодні Всесвітнього дня книги та авторського права у межах співпраці з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти провідні спеціалісти нашої бібліотеки взяли участь в онлайн-круглому столі «Краща література юним читачам».
Своїми міркуваннями про читання як важливий чинник розвитку мислення здобувачів освіти поділилась Тетяна Ковбасюк, завідувач кафедри психології та інклюзивної освіти РОІППО.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-1024x768.jpg)
Наталія Онофрійчук, завідувач науково-методичного відділу Рівненської ОБД висвітлила творчість письменників Рівненщини, які пишуть для дітей.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-1024x768.jpg)
Про традиції та інновації в популяризації української дитячої літератури розповіла Світлана Молчанова, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу РОБД.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/5-1024x768.jpg)
Вікторія Вронська, старший викладач кафедри психології та інклюзивної освіти РОІППО, у своєму виступі торкнулась теми академічної доброчесності та авторського права в освітньому процесі.
Учасниками віртуального спілкування були вчителі початкових класів з різних районів області. Всього до заходу долучились понад 50 учасників.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-1024x768.jpg)