В межах проєкту: Бібліолонгрід «Разом з книгою вчу мову» вихованці млинівського християнського табору каламбурили з книгою «Лімерики» Сашка Дерманського.
Діти познайомились з новим жартівливим літературним жанром, взяли участь у грі з важковимовними словами і звуками, шукали літери під час квесту, створювали бібліопостер «Брикливі рими» та складали власні лімерики.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230718_123621__2023.07.18-03.12.48-1024x692.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230718_123946__2023.07.18-03.20.05-1024x686.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230718_130450vf52000__2023.07.18-03.44.07-1024x675.jpg)
В межах заходу діяла виставка-інсталяція однієї книги за твором Сашка Дерманського «Лімерики».
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230718_130552vf62000__2023.07.18-03.40.02-1024x639.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230718_124252__2023.07.18-03.19.09-1024x713.jpg)