Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому бере понад 190 країн. Цього року вона відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». З 16 серпня по 16 вересня 2023 року кожен охочий може долучитися до гарної справи. Працівники нашої бібліотеки теж прибрали прилеглі території, клумби та газони, аби наше місто стало чистішим, а підходи до книгозбірні більш приємними для наших користувачів.
Крім цього у бібліотеці проходять заняття та майстер-класи для дітей з питань чистого довкілля та сортування побутових відходів. Діти залюбки вчаться як грамотно збирати папір, скло, пластик тощо.
Нагадаємо також, що чистоти потребує не лише наше довкілля, але й цифровий простір. Тож подбайте про інформаційну чистоту своїх гаджетів. Всесвітній день прибирання нагадує нам, що комп’ютери, планшети, смартфони теж необхідно почистити від інформаційного сміття.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-1-1024x768.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-1-969x1024.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-1024x762.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-1-858x1024.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/5-1-1024x746.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/6-1-1024x714.jpg)