До Всеукраїнського дня бібліотек працівники нашої бібліотеки підготували низку заходів для малечі і старших користувачів.
«Святкуйте з нами, читайте у нас!», – книжкову виставку з такою назвою під час вуличної піар-акції презентували працівники відділу, що на Відінській. Звичайні перехожі – дорослі та діти – відповідали на запитання вікторини про книги й бібліотеки, знайомилися з новими сучасними українськими виданнями, отримували в подарунок жовті та блакитні кульки.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/20230928_152856-1013x1024.jpg)
У бібліотеці на Петлюри весело та гамірно відбулось свято книги «Країна казкова – країна книжкова». Юні ліцеїсти стали «любисточками» в казковому місті Читаполісі та отримали книги рівненських авторів на згадку.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230928_103635-1024x768.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230928_103723-1024x768.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230928_110101-1024x768.jpg)
Для учнів Рівненського ліцею № 18 проведено екскурсію бібліотекою. А під час заняття з основ медіаінформаційної грамотності дітей зацікавили неймовірні факти про книги-рекордсмени, про різні формати друкованих книжок: вімельбухи, алігати тощо. Діти також розмірковували над тим, яка книга краща: друкована чи електронна, вчилися за допомогою анотації швидше орієнтуватися в океані книг та насолоджуватися читанням.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/20230928_113516-1024x768.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/20230928_102131-1024x768.jpg)