Ніч напередодні Дня Святого Миколая сповнена загадковості та справжнього дива, на яке з нетерпінням чекає дітвора.
На розважальне свято «Чудотворець Миколай, ти усіх оберігай!» завітали школярі ліцею № 15. Діти послухали легенди про життя Чудотворця Миколая. Веселощами та сміхом супроводжувались розваги, під час яких грали в сніжки, прикрашали ялинку, створювали аплікації та жваво рухались.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-1024x626.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-1024x627.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-1024x685.jpg)
На завершення кожен зробив чарівний чобіток з вірою, що подарунок від Миколая обов’язково отримає. Адже День Святого Миколая – це свято, коли здійснюються мрії, найзаповітніша з яких – мир в Україні.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/5-1024x701.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/7-1024x635.jpg)