В межах проєкту «Рівненщина читає дітям» п’ятикласники ліцею№ 1 зустрілись з Іриною Віан – талановитою, знаною рівненською майстринею, яка вже дев’ятий рік поспіль займається виготовленням свічок.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-6.jpg)
Школярі дізнались багато цікавого про такий вид мистецтва, як свічкарство. Майстриня розповіла про найрізноманітніші техніки лиття свічок – катані, литі, капані, макані та поділилась секретами успіху у цій справі. Під час заходу майстриня зачитала уривок з книги Галини Ткачук «Блакитний записник» та порадила дітям ніколи не відступати від своїх мрій і впевнено досягати поставлених цілей.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-8.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-8.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-7.jpg)