Напередодні Всеукраїнського дня поезії у бібліотеці що на Відінській, відбулася надзвичайно вражаюча та неповторна творча зустріч з відомою рівненською поетесою, бардом Лідією Гольонко.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/4-5.jpg)
Під час заходу четвертокласники РЛ № 11 мали унікальну можливість зануритися у світ поезії разом із талановитою поетесою, а ще поетичне слово вдало поєднувалося з піснею. Разом з нею під звуки гітари діти заспівали «Колискову», «Дзвіночки», «Сонях» та «Місто Рівне».
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-7.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-3.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-7.jpg)