У Всесвітній день поезії до бібліотеки завітала письменниця Мирослава Кирильчук, яка є цьогорічною лауреаткою літературної премії імені Анатолія Криловця у номінації «Любовна лірика».
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-9.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-9.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/4-7-461x1024.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/5-2.jpg)
Цікаво та з гумором пройшло літературне знайомство «Слово – це мудрість народу». Учні ліцею №1 уважно слухали поетичні та прозові твори з вуст авторки, знаходячи в них щось близьке і зрозуміле для себе, та отримали творчі поради від Мирослави Кирильчук: як почати писати, що є поштовхом для написання віршів, як використати сімейні історії. Є сподівання, що пані Мирослава надихнула когось із школярів на з’яву майбутніх шедеврів.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-5.jpg)