23 квітня в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась церемонія нагородження переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга Рівненщини» 2024 року.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438127979_824998729671955_65329349256843549_n.jpg)
Цьогоріч за підсумками опитування читачів та роботи журі конкурсу у номінації «Краще видання для дітей» здобула перемогу книга «Медова казка» Василя Тибеля. Вітаємо щиро автора, зичимо подальших творчих здобутків та нових книг для дітей та дорослих!
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437718471_824998739671954_4600687643074183267_n-1.jpg)
Диплом лауреатові вручила член журі конкурсу, завідувачка науково-методичного відділу Рівненської обласної бібліотеки для дітей Наталія Онофрійчук.
Дякуємо усім, хто долучився до визначення кращої дитячої книги року, і запрошуємо до участі у конкурсі «Краща книга Рівненщини» 2025 року.
Детальніше про підсумки конкурсу: https://www.facebook.com/libr.rv/?locale=uk_UA