Книжкову новинку мінікомікс «Будь як Ласка» для першокласників Рівненського ліцею № 9 презентувала авторка Євгенія Пірог разом Балакучим Шпаком, казковим персонажем, який любить книжки.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-1.jpg)
Школярі дізналися про гоноровий характер Ласки, головного персонажа, зачитували з книги репліки інших героїв книжки. Також склали рушничок Суперсил, записавши до нього свої суперсили та засвідчили їхню дію святковими печатками. На завершення надихнулися пісенною руханкою від Балакучого Шпака.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-1.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-1.jpg)