ХІТИ ЧИТАЦЬКОГО СЕЗОНУ (червень)

ДЛЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ТА МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ 

Ауер Маргіт. Школа чарівних тварин : повість / Маргіт Ауер ; пер. з нім. М. В. Волкова ; з іл. Н. Дуллек. – Харків : Ранок, 2020. – 159 c. : іл.

У новій школі Іді не дуже подобається. Усе змінюється, коли вчителька, міс Корнфілд, відкриває її класові таємницю чарівної зоологічної крамниці. Іда однією з перших отримує чарівну тварину: лиса Раббата, надійного друга, якого їй так не вистачало після переїзду. Бенні друг теж не завадить. Як би йому хотілося мати поруч дикого хижака! Тоді всі в класі нарешті почнуть сприймати його всерйоз… Але все пішло шкереберть.


Вдовиченко Галина. 36 і 6 котів : вусато-хвостата історія для дітей / Галина Вдовиченко ; намал. Н. Гайда. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 135 с. : іл.

36 і 6 котів – саме стільки, не більше й не менше, хвостатих героїв Галини Вдовиченко – оселилося одного дощового вечора в помешканні пані Крепової попри її бажання. Але серце непоступливої господині до котів-безхатьків прихилила киця-сфінкс Баронеса. Ані пані Крепова, ані її племінник Стас навіть уявити собі не могли, чим обернеться вторгнення у їхнє маленьке помешкання 36 дорослих і 6 маленьких котів.


Ґірш Алекс. Загублені легенди : абсолютно нові пригоди! : комікс / Disney ; пер. Є. О. Осмачко. – Харків : Ранок, 2020. – 144 с. : іл. – (Ґравіті Фолз, Комікси)

Чи вас колись цікавило, куди діваються істоти, що населяють Гравіті Фолз, коли ви не дивитесь? Як почуваєшся, коли загубився в мультивсесвіті? Що там у тих повідомленнях, якими обмінюються Діппер та Пасіфіка?

Зараз ви все дізнаєтесь із «Загублених легенд», збірки історій, що є занадто дивними для телебачення, але цілком згодяться для коміксів. Родина Пайнз, чекає на вас, щоб разом вирушити назустріч черговій пригоді.

Вам лише потрібно взяти книжку й перегорнути сторінку…


Демченко Оксана. Кошенята-пірати : казка : для читання дорослими дітям / Оксана Демченко ; іл. Н. Петрачкової. – Харків : Ранок : Кенгуру, 2020. – 23 c. : іл.

Немає кращого вихователя і психолога, ніж якісна дитяча література! Покоління за поколінням зростали на її чудових зразках. Пропонуємо вам серію книжок, що допоможуть вашій дитині навчитися добру, позбавитися зайвих страхів, шкідливих звичок, розвинути чуйність і доброзичливість. Ці книжки сприяють гармонійному розвиткові маляти.


Дерманський Сашко Вікусині історії / Сашко Дерманський ; іл. В. Богданюк ; ідея А. Кузьміна. – Вінниця : Видавець ФОП Кузьмін А. В., 2020. – 79 c. : іл.

У світі безліч історій. Деякі з них нудні, деякі цікаві, бувають історії правдиві, а бувають вигадані. Трапляються сумні або веселі, змістовні або пустопорожні, короткі чи довгі, серйозні або збитошні… Але ж які з них – найкращі? Відповідь проста: найдивовижніші, найважливіші, найтепліші й найцікавіші історії – ті, що лишаються з тобою на все життя. Бо це – історії про тебе і про тих, кого любиш.


Купріян Ольга. Мамонт : для читання дорослими дітям / Літературна агенція «BaraBooka» ; іл. Г. Олійко. – Харків : Ранок, 2019. – 29 c. : іл. – (Слухай серцем)

Герої цієї книжки – тато з сином – бачаться не щодня. Але їхні зустрічі, навіть нетривалі, змінюють час, зміцнюють зв’язок, дарують радість і наповнюють любов’ю. Мама з татом можуть бути подружжям чи друзями, але при цьому завжди є батьками – незалежно від того, живуть вони з дітьми чи ні. Книжка Ольги Купріян про те, як ми можемо бути близькими, навіть залишаючись на відстані. Серія «Слухай серцем» допоможе дорослим і дітям спільно проговорювати та глибше розуміти важливі емоції й почуття.


Лазуткіна Ірина. Єнотик Бо і повітряна куля / намал. Р. Попський. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 103 2 c. : іл.

Ви колись малювали свою мрію? А от Єнотик Бо, який мріяв навчитися літати на повітряній кулі, її намалював! Велетенську повітряну кулю, якою він керує сам, а з його наплічника визирає кротик Ом. Чи встигнуть друзі повернутися до початку «Монгольф’єрії», чи пробачить єнотикові вчитель Ас, чи вдасться Бо подарувати рожеву хмаринку подрузі Аї? Читайте про захопливі пригоди повітроплавців і дізнаєтеся про все.


Мамчич Олеся. Ким працюватиме Яся / Літературна агенція «BaraBooka» ; намал. О. Ребдело. – Харків : Ранок, 2019. –  23 c. : іл.

Героїня книжки Олесі Мамчич «Ким працюватиме Яся» замислилася про свою майбутню професію. Не так просто визначитися в цьому питанні, а надто – маленькій дівчинці. Тож Яся випробовує власний вибір на практиці: спочатку вона працює деревом, потім – ніччю, а ще песиком, холодильником і пензликом. І Яся таки знаходить професію до душі


Сад Катерина. Ідея на мільйоооооон / Катерина Сад. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 25 c. : іл.

Коли одна ферма залишилася без господаря, зграйка качок, які жили на ній, задумалися, що ж їм тепер робити. Качки вирішили написати оголошення про те, що вони шукають нового господаря, але вони не вміли писати і мусили вчитися. Довідатися, чи вдалося качкам здійснити задумане, ви зможете, гортаючи разом з дитиною книжку-картинку.


Якобз Гюнтер. Хлюп-плюсь! : Еміль вчиться плавати : для читання дорослими дітям / пер. з нім. М. В. Волкова. – Харків : Ранок, 2020. – 32 c. : іл. – (Лякливе каченя)

Каченя Еміль дуже боїться плавати. Він знайде сотні причин, щоб не заходити у воду. Але якось на березі озера Еміль зустрічає лебедя Генрі. Цей дотепник і відчайдух не зважає на відмовки малого, він налаштований довести каченяті, що плавати – просто і весело. Спроби друзів поладнати зі стихією розважать маленьких читачів і переконають, що наші страхи часто безпідставні і тільки заважають повною мірою насолодитися життям.

Обсуждение закрыто.