ХІТИ ЧИТАЦЬКОГО СЕЗОНУ (липень)

ДЛЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ТА МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ

Бауер Яна. Круторіжка у страшному лісі / Яна Бауер ; пер. зі словенської М. Климець ; іл. Керолайн То. – Чернівці : Книги — ХХІ, 2021. – 104 с. : іл.

Однієї, нічим не примітної, суботи мешканці Страшного Лісу займалися своїми звичними справами: хтось перелічував горішки, хтось дрімав, а дехто скаржився на життя. Ані Їжак, ані Лісовий Сонь, і навіть мудра Сова не підозрювали, що до них незабаром прибуде несподівана гостя, а разом із нею – великі й маленькі пригоди, з яких народиться справжня дружба.


Бонь Наталія. НЛО за село / Наталія Бонь ; іл. О. Продана. – Харків : Ранок, 2020. – 152 с. : іл.

Невпізнані літаючі об’єкти, або ж НЛО, приземляються там, де їх не мають побачити. І звичайно, роблять вони це вночі. Проте якщо НЛО вирішило здійснити посадку за селом Біленьким, таємниця навряд чи залишиться таємницею. Іншопланетні прибульці вирішили завоювати Землю. Але в нашої планети є відважні захисники.


Винник Тетяна. Відлуння нашої хати / Тетяна Винник ; іл. К. Коляджин. – Чернівці : Букрек, 2019. – 72 с. : іл.

Захоплююча повість в якій розповідається   про дівчинку Даринку, якій було сумно самій, тому вона дуже хотіла братика. Проте, коли Ромчик народився, Даринка засумувала ще дужче, адже увага родини тепер зосереджувалася на малюкові. Життя Дарусі змінюється, коли на старому горищі вона знайомиться із хлопчиком-відлунням на ім´я Талалайко. Зі своїм новим другом Даринка дізнається багато цікавого про тих істот, які заселяють їхній дім, про дружбу і допомогу. З Даринкою і Талалайком трапляються цікаві і повчальні пригоди, після яких дівчинка починає більше цінувати дружбу та батьківську любов.


Кіянченко Сергій. Привіт! Мене звати Бубо, і це моя історія / Сергій Кіянченко. – Київ : Видавничий дім «АртЕК», 2021. – 72 с. : іл.

Історія про маленького пугача, мишеня та інших жителів лісу і іхні пригоди. У книзі ви дізнаєтесь, як знайти друзів? Що означає ДРУЖБА? Як може подружитись хижий птах та мишеня?


Кузякін Кузько. Другоасики з 2-А  / Кузько  Кузякін ; іл. Є. Гайдамака. – Харків : Віват, 2020. – 64 с. : іл. – (У вирі пригод)

Збірка дотепних історій про незвичайне життя звичайнісіньких другокласників. Герої цієї книжки сваряться, шукають порозуміння з однолітками, вигадують дивовижні історії і щиро вірять у драконів та домозавра, який може поцупити домашнє завдання. Разом із гуртом другокласників та їхньою вчителькою ви дізнаєтеся, як правильно ділити цукерки, що робити, якщо під час екскурсії зламався автобус, а також про те, які чудовиська ховаються у книжках.


Ларвуд Кіран. Легенда про Подкіна одновухого / Кіран Ларвуд, Адам Стовер ; пер. з анг. Г. Левів ; іл. Девид Ваятт.  – Київ : А-ба-ба-га-ла-ма-га, 2021. – 288 с. : іл. – (П’ять королівств)

Подкін – син ватажка воїнів. Він знає, що колись настане його черга очолити кролячу нору й обороняти її в непевні часи. А поки що він залюбки б’є байдики. Та одного дня на домівку Подкіна жорстоко нападають, тож юні кролики змушені втікати. Зусібіч чигає небезпека, але Подкін повинен захистити своїх рідних і спробувати здолати ворога – найжахливішого за всю історію кролячого роду…


Лущевська Оксана. Сем, без проблем / Оксана Лущевська ; іл. Є. Олійник. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. – 128 с. : іл.

Сем ходить на бальні танці і навіть виборює відзнаки. Проте одного дня тато вирішує, що хлопець мусить стати справжнім бійцем – і записує його в секцію рукопашного бою. І тут починаються справжні пригоди. Чи зможе Сем вистояти супроти значно сильнішого противника? Чи знайде свою партнерку з танців Ангелінку? Ви дізнаєтеся про все, мандруючи сторінками цієї динамічної, сповненої гумору книжки.


Моніч Олександра. Капризуля левеня / Олександра Моніч ; іл. О. Бугренкова. – Харків : Ранок, 2021. – 24 с. : іл. – (Моя казкотерапія).

Ви полюбляєте вередувати? Часто рюмсаєте і не слухаєте батьків? Тому саме час прочитати цю книгу. Разом з левеням ви подивитеся на себе з боку і зробите повчальні висновки щодо своєї поведінки.


Стовер Адам. Король Куу / Адам Стовер ; пер. з анг. О. Бєліков.  – Дніпро : Наша ідея, 2020. – 176 с. : іл.

Бен Поул у відчайдушній спробі втекти від заклятого ворога Монті Ґраббе натрапляє на вхід до таємничого лісу з гойдалками та водяними гірками. Там він знайомиться з вомбатом Гербертом та неймовірним КОРОЛЕМ КУУ. Але що це?! Котяхо-пульти і слизоклей – до бою! Монті та його посіпаки готують підступний план, тож Бену й Куу доведеться вигадати щось надзвичайне, щоб дати їм відсіч… Історія про дружбу та справедливість. Неперевершений гумор, сила-силенна ілюстрацій та герої, які підкорять ваше серце з першої сторінки!


Тібо Жиль. Маленький лицар, який боровся з дощем / Жиль Тібо ; пер. з анг. О. Григорович ; іл. Ж. Деспре. – Харків : Ранок, 2020. – 32 с. : іл. – (Маленький лицар)

Королівство Височінь розкинулося на верхівці лісу. І щоб спускатися на землю, його мешканці користуються драбинами. Але одного дня розпочалася сильна буря, що не вщухала 39 днів! Усі драбини зламало вітром, і нещасні люди, у яких уже зовсім не залишилося припасів, не могли вийти зі своїх домівок. На щастя, за королівством наглядав хоробрий маленький лицар. Він вигадав, як урятувати мешканців, навіть попри те, що дуже боявся дощу.

 

Обсуждение закрыто.