Сьогодні учні міського ліцею 15 та відвідувачі відділу масової роботи та естетичного виховання мали унікальну нагоду познайомитись з книжковими новинками Олени Медведєвої “Метрополітен жовтого крота” та «Рівненський БУКВАР».
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-8.jpg)
Під час заходу діти познайомилися з цікавими місцями Рівненщини, переглянули мультфільм, створений за сюжетом твору, взяли участь у невеличкому інтерактиві, а на завершення зустрічі відбулася фото та автограф сесія з письменницею.
Пані Олена знає, як зробити книгу не просто цікавою, але й перетворити її на справжній витвір мистецтва.
Запрошуємо всіх любителів “книжкових смаколиків” на дегустацію нової книги “Метрополітен жовтого крота” до дитячої бібліотеки. Із жовтим кротиком весело і цікаво!
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-8.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-4.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/4-6.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/6-3.jpg)