У відділі обслуговування дітей середнього та старшого шкільного віку відбулися поетичні читання «Наше слово – меч духовний» з рівненським поетом, гумористом, сатириком та журналістом Юрієм Березою.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-10.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-6.jpg)
Поетичні твори, жарти та влучність авторського слова вразили шестикласників РЛ №11. Під час зустрічі діти почули цікаві історій з життя письменника, послухали вірші та познайомилися з його книгою «Нагадки про мовні порядки».
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-10.jpg)