Премія КОБЗАРИК

 

„Благословенна та ясна година,

коли дитя читає „Кобзаря”

Д. Павличко

 

Премія „Кобзарик” встановлена для відзначення представників громадськості, читацького активу за співпрацю з бібліотекою, допомогу у вирішенні актуальних питань її роботи, успішну популяризацію дитячої книги та наполегливу читацьку діяльність.

Щорічно, починаючи з 1998 року, премія присуджується у двох номінаціях: „Кращий читач” та „Друг бібліотеки”

У номінації „Кращий читач” премію отримують учні 1-9 класів, що є найактивнішими читачами обласної бібліотеки для дітей та учасниками бібліотечних заходів: літературних ранків, вікторин, конкурсів і т.п.

У номінації „Друг бібліотеки” премія присуджується представникам громадськості: педагогам, письменникам, журналістам, приватним підприємцям та установам, організаціям, які активно сприяють бібліотеці у справі популяризації книги, виховання дітей, розвитку їх творчих здібностей та організації змістовного дозвілля.

Висування кандидатур на здобуття премії відбувається щорічно до 15 березня на засіданні комісії по присудженню премії „Кобзарик” Рівненської обласної бібліотеки для дітей, до складу якої входять: директор бібліотеки, заступник директора, завідувачки відділами, голова профкому.

Рішення комісії про присудження премії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх членів комісії.

У разі, якщо при голосуванні результати розподілились порівну, то голос голови комісії (директора бібліотеки) є ухвальним.

Особі, якій присуджується премія, вручається спеціальний диплом та „Кобзар” Т.Г. Шевченка в урочистій обстановці у день щорічного відкриття Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги директором бібліотеки або у разі його відсутності заступником директора.


Номінація „Кращий читач”

(за любов до книги та наполегливу читацьку діяльність)

2018 р.
Аніта Грема, уч.4-А кл., НВК «Колегіум»
Наталія Павелко, уч. 6-Б кл., ЗОШ № 18
Вікторія Рудь, уч. 6-В кл., ЗОШ №1


2017 р.
Христина Захаренко, уч. 6-Р кл., ЗОШ №18
Світлана Нечипорчук, уч. 5-В кл., ЗОШ №1
Артем Семенюк, уч. 4-В кл., ЗОШ №28


2016 p.
Юрій Костенко, уч. 2 кл. Центру Надії;
Вікторія Крохун, уч. 7-А кл. ЗОШ №18;
Каріна Смаглюк, уч. 4-А кл. НВК «Колегіум»;

 

2015 р.
Анастасія Подвишенна, уч. 5- Б класу,  ЗОШ № 11

Владислав Василик, уч. 8-А класу, ЗОШ № 1
Ірина Скороход, уч. 4-А класу, ЗОШ № 1

 

2014 р.
Владислава Хвала, учениця 2-В кл. Рівненської гуманітарної гімназії №7
Богдан Заремба, учень 4-А кл. НВК «Колегіум»
Маргарита Юрковська, учениця 7-В кл. СпШ №15

 

2013 р.
Анастасія Бабіч, уч. 7-А кл. ЗОШ № 26;
Анна Бабіч, уч. 5-А кл. ЗОШ № 26;
Таїса Савінська, уч. 5-А кл. ЗОШ № 1;
Надія Нетреба, уч. 4-Б кл. ЗОШ № 11;

2012 р.
Яна Цвєтохіна, уч. 4-В кл.СпШ №15;
Анастасія Велігурська , уч. 6-Б кл. ЗОШ №11;
Маргарита Усик, уч. 8-В кл. ЗОШ №1;

2011 р.
Колонтирська Соломія, ЗОШ № 5, 4-А клас 
Швед Анастасія, ЗОШ № 11, 5-А клас
Нечипорчук Юлія, ЗОШ № 1, 6-Б клас

2010 р.
Тарасюк Марія, ЗОШ № 1, 7-А клас
Герасимюк Надія, ЗОШ № 5, 4-А клас
Большакова Юлія, ЗОШ №18, 5-Б клас

2009 р.
Собко Юлія, учениця ЗОШ № 5, 4-А клас
Прокопчук Іванна, ЗОШ № 1, 6-Б клас
Ніколайчук Назар, ЗОШ № 18, 5-А клас

2008 р.
Люшина Сніжана, учениця НВО № 18, 8-Б клас
Богак Анна, учениця ЗОШ № 13, 5-Б клас
Чайковська Анна, учениця ЗОШ № 20, 6-А клас
Міщенко Олексій, учень ЗОШ № 1, 5-Б клас

2007 р.
Опанасюк Марія – НВО № 18, 6-Б клас
Бараболя Олекса – учень ЗОШ № 5, 3-Б клас
Бараболя Тамара – учениця ЗОШ № 5, 2-А клас

2006 р.
Голубєв Владислав – учень ЗОШ № 15, 4-А клас
Пилипчук Роксолана – учениця НВК „Міський колегіум”, 4-В клас
Шостак Єлизавета – учениця ЗОШ № 9, 6-Б клас

2005 р.
Конюшин Сергій – учень міського колегіуму, 5-А класу
Хоронжук Василь – учень ЗОШ № 4, 7-А клас
Шевчук Юліана – учениця ЗОШ № 15, %-Б клас

2004 р.
Волкова Лілія – учениця ЗОШ № 11, 6-Г клас
Біляк Валентина – учениця ЗОШ № 1, 4-В клас
Перетятко Марія – учениця ЗОШ № 1, 6-А клас

2003 р.
Малиновський Тарас – учень гуманітарної гімназії, 3 клас
Костюкевич Юлія – учениця ЗОШ № 1, 8 клас
Янцур Анастасія – учениця ЗОШ № 1, 6-Б клас (дипломант і лауреат міжнародного та всеукраїнського конкурсів естрадної пісні)
Гуменюк Людмила, учениця ЗОШ № 15, 3 клас

2002 р.
Кожома Юлія – учениця Рівненського міського колегіуму, 3-Б клас
Папій Мирослава – учениця НВО № 12, 6-А клас

2001 р.
Антонюк Вадим – учень ЗОШ № 1, 3-А клас
Журомиський Сергій – учень ЗОШ № 11, 8-г клас
Світлична Даша – учениця гімназії № 1, 7-Б клас

1999 р.
Троянчук Дмитро – учень ЗОШ № 18

 

Номінація „Друг бібліотеки”

(за благодійну допомогу бібліотеці, активну творчу співпрацю та допомогу у вирішенні актуальних питань діяльності бібліотеки)

 

2018 р.
Олександр Васильович Коташевський, старший радник юстиції, почесний працівник прокуратури України;
Світлана Миколаївна Кіндрат, вчитель початкових класів ЗОШ № 9

2017 р.
Зоя Олександрівна Захарчук, викладач РДГУ,
Олена Анатоліївна Медведєва, директор видавництва «Арт-книга»

2016 p.
Василь Титечко, рівненський письменник 
Людмила Трохимчук, керівник оркестру дитячих музичних інструментів «Джерельце» Рівненського обласного навчально-реабілітаційного центру.

2015р.
Зоя Володимирівна Правдюк– вчитель української мови та літератури ЗОШ№ 1
Світлана Василівна Кушніренко– вчитель початкових класів Рівненського  НВК «Колегіум»
Світлана Олександрівна Олійник– завідуюча дитячим відділенням стаціонару Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення.

2014р.
Микола Кирилович Кащук, письменник
Оксана Володимирівна Єзерська,  бібліотекар НРЦ «Особлива дитина.

2013 р.
Валентина Юріївна Подолянко, вчитель початкових класів ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. ім.. В.Г.Короленка;
Наталія Віталіївна Акопян, бібліотекар ЗОШ №11.

2012 р.
Тетяна Анатоліївна Цепух, вихователь-методист ДНЗ компенсуючого типу №35 для дітей з вадами зору;
Оксана В’ячеславівна Онофрійчук, вчитель вищої категорії, ст. вчитель біології, класний керівник 8-Е кл. НВК №12;
Лариса Миколаївна Приходько, вчитель початкових класів ЗОШ №1;
Анастасія Степанівна Кобзаренко, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей.
Василь Петрович Яніцький, віце-президент МГО „Рівненське земляцтво”.

2011 р.
Демчук Роман Степанович, письменник
Андрощук Інна Петрівна, завідувачка ДНЗ № 16
Мартиненко Світлана Вікторівна, вчитель ЗОШ № 1

2010 р.
Панасюк Тетяна Григорівна, завідувачка ДНЗ №45 гуманітарного розвитку
Войнарович (Лимич) Анна Андріївна, письменниця
Стрельбіцька Ірина Андріївна, практичний психолог ДНЗ ясла-садок №35 компенсуючого типу для дітей з вадами зору

2009 р.
Ярмошевич Алла Євгенівна, директор Рівненського спеціалізованого дошкільного дитячого будинку
Пучкова Олена Василівна, вчитель початкових класів, ЗОШ № 1

2008р.
Рибенко Лідія, голова обласного відділення Національної спілки письменників України
Чупрунова Тамара, вчитель початкових класів ЗОШ № 1

2007 р.
Піяр Тетяна Семенівна – вчитель української мови та літератури ЗОШ № 4, член товариства „Просвіта”
Поліграфічне підприємство „DX-студія” (директор – Віктор Хіль)
Рівненське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства „Просвіта” ім. Т. Г. Шевченка (голова правління – Микола Федоришин)

2006 р.
Зінчук Катерина Степанівна – вчитель початкових класів ЗОШ № 1
Якимчук Вікторія Юріївна – бібліотекар ЗОШ № 9
Магазин „Вікотек – світ електроніки” (директор Кацовський Володимир Євгенович)/
Літературно-мистецький клуб „Крок”, керівник – Улезько Тамара Федорівна, педагог-організатор Рівненського міського центру медико-соціального обслуговування та реабілітації інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату

2005 р.
Степанюк Михайло Іванович – заступник генерального директора спільного українсько-канадського підприємства „Консюмерс – Скло-Зоря”, поет; за поеми для дітей „Грабівський вал” (2002 р.), „Свята Ганна” (2002 р.), „Пандора” (2003 р.)
Чиншовий Петро – приватний підприємець, фотограф
Чумацька Наталія Володимирівна – заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 18

2004 р.
гурт „Карамельки”, ЗОШ № 8 (худож. керівник Світлана Мосійчук)
Ревуха Тетяна Володимирівна – вчитель початкових класів ЗОШ №1
Леонід Куліш-Зіньків – письменник

2003 р.
Дитячий театр танцю „Арабеск”, художній керівник Галина Золіна
Орешко Ольга Іванівна – вчитель початкових класів ЗОШ № 1

2002 р.
Мозолюк Антоніна Федорівна – голова правління Рівненського обласного відділення Дитячого фонду України 
Андрійчук Марина Володимирівна – вчитель початкових класів ЗОШ № 5

2001 р.
Оганжанова Жанна Ервандівна – викладач  ДМШ  № 1 ім. М.В. Лисенка

2000 р.
Бакунець Галина Василівна, вчитель ЗОШ № 9 
Новікова Світлана Павлівна, бібліотекар ЗОШ № 21
Гемберг Світлана Леонідівна, педагог ЗОШ № 1

1999 р.
Баранова Оксана Володимирівна – працівник фірми „Кругозір”
Гвоздинська Лариса Опанасівна – художниця
Редько Сергій Олександрович – начальник центру громадських зв’язків відділу державної пожежної охорони Рівненської області

1998 р.
Кульчинська Ганна – журналіст
Данилюк Володимир – директор театру ляльок
Нечидюк Олег – ведучий Радіо-Трек

А ось таким дипломом ми нагороджуємо наших номінантів:

 

 

 

Обсуждение закрыто.