Сьогодні в нашій бібліотеці відбулась приємна літературна зустріч з відомою рівненською авторкою Євгенією Гембаровською. Вона познайомила читачів-дітей з новою дитячою книжкою «Пластилінові цифри», виданою цьогоріч в «Письменницькій робітні «Оповідач». Діти залюбки ліпили цифри з пластиліну за зразками авторських ілюстрацій з книги. Для дорослих п. Євгенія презентувала свої поезії, а також уривки прозових творів. Своїм співом доповнила захід юна виконавиця Оксана Голуб. І на завершення – автограф- та фото-сесія.
Дякуємо письменниці за подаровані для бібліотеки книги та отриману насолоду від спілкування.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/1.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/2.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/3.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/4.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/5.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/6.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/7.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/8.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/9.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/10.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/11.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/12.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/13.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/14.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/15.jpg)