14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Не заради орденів, а за покликом серця взялися за зброю тисячі українців, коли над нашою країною нависла смертельна загроза. Сьогодні у відділі масової роботи та естетичного виховання під час патріотичної години «Вони для нас виборюють життя» ми згадали нашого земляка добровольця Богдана Гордійчука, який віддав своє життя за рідну землю в січні 2023 року.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/01-1024x678.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/02-1024x870.jpg)
На зустріч з восьмикласниками Рівненського ліцею «Колегіум» завітала мама Героя, журналістка і письменниця Людмила Марчук. Учні, затамувавши подих, переглянули відеофільм та прослухали розповідь про життєвий та бойовий шлях Богдана.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/03-1024x768.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/04-1024x910.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/05-1024x782.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/07-1024x898.jpg)
Вічна пам’ять Героям, які полягли за Україну! Подвиг українських добровольців житиме завжди у наших серцях!
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/06-1024x768.jpg)