Сьогодні у відділі бібліотеки на проспекті Миру було музично, мелодійно та поетично.
На зустріч з дітьми завітали учасники «Українського клубу авторської пісні та співаної поезії».
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-2-1024x746.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-2-1024x656.jpg)
«Десь може є країни кращі, але ріднішої нема…», ‒ слова з вірша, яким відома рівненська поетеса Тамара Бацмай розпочала спілкування з присутніми, стали лейтмотивом усього пісенно-поетичного заходу. Авторка познайомила дітей з віршами зі своїх книг «Сом і сон», «Працьовитий павучок», «Їжачок хитрячок».
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-2-1024x691.jpg)
Поетичне слово вдало поєднувалось з піснею. Лідія Гольонко, членкиня Національної спілки письменників України, автор і виконавиця власних пісень, щиро і тепло заспівала «Колискову». А її пісні «Дзвіночки» та «Сонях» діти залюбки дружно підспівували.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/6-1024x715.jpg)
Музичну естафету зустрічі підхопила рівненська композиторка, членкиня Національної всеукраїнської музичної спілки Тетяна Леус. Разом з нею під звуки гітари діти мріяли політати, співали про веселого півника, хитрого пуделя та невідомого цокотунчика.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-1024x739.jpg)
На завершення всі учасники зустрічі співали пісню про Рівне авторства Лідії Гольонко.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-1024x672.jpg)