У дитячій бібліотеці, що на Відінській, напередодні Всесвітнього дня здоров`я, відбулася зустріч з лікарем-епідеміологом Рівненського центру контролю та профілактики хвороб Світланою Зядкевич.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339991010_6418207051564076_8461795564135111219_n-1024x765.jpg)
Під час години здоров`я учні 4-х класів Рівненського ліцею № 11 дізналися про інфекційні захворювання – кір, краснуху, скарлатину, вітряну віспу, коклюш, ковід, почули про їх симптоми та лікування.
Також присутнім на заході розповіли про правила дитячої гігієни: загартовування, правильне харчування, свіже повітря, профілактику щеплень.
Цікавим доповненням були інтерактивні завдання «Вітаміни» і «Здоровий спосіб життя» та фізкультхвилинка.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340165702_787434903112163_8535543270019749027_n-1024x828.jpg)