У відділі бібліотеки на проспекті Миру був справжнісінький день фармацевтів: до нас у проєкт “Читаполіс із Нашекнижжя” завітали з майстеркою працівники аптеки-музею № 3, що входить у ТДВ “Рівнефармація”.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-2-1024x576.jpg)
Стати учасниками події пощастило семикласникам Клеваньської спеціальної школи №1: за словами її директорки Євгенії Василівни Фалко, діти цьогоріч за шкільною програмою саме розпочали вивчати хімію. Завдяки благодійній акції ТДВ “Рівнефармація” юні гості виготовили вітамінні порошки з глюкозою у суворій відповідності з дозуванням та у належній екіпіровці.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-2-1024x617.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-2-1024x576.jpg)
Тож це було дивовижне свято в дитячій бібліотеці та змістовний і пам’ятний вступ до майбутньої професії: хто зна, дива трапляються! Як і цей благодійний навчально-пізнавальний та історичний екскурс, за який і діти, і бібліотека щиросердо вдячні рівненським фармацевтам.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/56987-1024x777.jpg)