У Рівненській обласній бібліотеці для дітей реалізується проєкт «Рівненщина читає дітям», у межах якого до читання книг дітям залучаються відомі люди Рівного та області, спеціалісти з різних галузей.
Сьогодні у книгозбірні відбулася цікава зустріч з працівниками Управління поліції охорони в Рівненській області. Владислав Луцик, лейтенант поліції, командир взводу реагування, зачитав учням 6-го класу ліцею №11 уривок з книги Зірки Мензатюк «Таємниця козацької шаблі», говорив про користь читання та роль книги у його житті, порівнював нинішніх українських захисників з лицарями козацької доби.
![](https://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-3-1024x681.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-3-1024x609.jpg)
Школярам також розповіли про специфіку роботи поліцейського охорони, про правила поведінки в громадських місцях та у разі повітряної тривоги, продемонстрували спеціальні засоби захисту та їх призначення. Діти із задоволенням слухали уривок з книги, знайомились з новинками дитячої літератури, приміряли спеціальні засоби захисту поліцейських. Учні поділились своїми мріями на майбутнє та планами вибору професії.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-3-1024x703.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-2-1024x669.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/5-1024x567.jpg)