Сьогодні у дитячій бібліотеці відбулася презентація книги Максима Парфіненка, Іванни Голуб, Марії Солтис-Смирнової «Совині історії».
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/Презентація-книги-Совині-історії-IMG_20231122_101947__2023.11.22-10.25.57-1024x696.jpg)
Учні третього класу ( класовод Т. Ревуха) Рівненського ліцею №1 з цікавістю слухали Марію Солтис-Смирнову та Іванну Голуб, які читали уривки власних творів: про пригоди розбишакуватого совеняти, про дівчинку Софійку переселену з Харкова та врятування поранених під час війни птахів.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/Презентація-книги-Совині-історії-презентація-книги-совині-історії-IMG_20231122_094129__2023.11.22-10.10.50.jpg)
Особливо дітям сподобалася казка «Нічні вартові» Максима Парфіненка, який зараз на передовій захищає Україну. ЇЇ зачитала Іванна Голуб. У казці мужні птахи рятують людство та інших тварин також.
Письменниці відповідали на безліч дитячих запитань, розповіли про те, звідки беруться і скільки часу пишуться книги, хто створює ілюстраціїі. Про те що всі книги для автора , як діти для мами, є улюбленими.