В межах освітньо-екологічного проєкту Екологічної нації #Екодіти в дитячій бібліотеці панувала весела еко-атмосфера.
Маленькі другокласники ліцею № 15 завітали на екологічну годину «Чисте довкілля – це ми». Діти познайомились з книгою Богдана Красавцева «Еко-історії для моїх маленьких друзів», дізналися як дбати про довкілля, як сортувати сміття та що таке вторинна переробка. Юним еколюбителям цікаво було дізнатися куди подіти батарейки, як правильно спілкуватися з деревами та яку шкоду приносять фосфати.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-3-1024x690.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/7-2-1024x637.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-3-1024x634.jpg)
Підростаюча нація маленьких рівнян взяла участь у веселих еко-конкурсах та вікторинах, за що активні учасники отримали подарунки від партнерів.
Щиро дякуємо Богдану Красавцеву за співпрацю.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-3-1024x741.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/6-1-1024x695.jpg)