Літературне читання за книгою Тетяни Руменко «У пошуках зимового сну» додалось нині до низки заходів Національного тижня читання. У бібліотеці на проспекті Миру діти довідались історію щасливого життя маленької ведмедички – Квіточки та інших мешканців «Реабілітаційного центру для бурих ведмедів». Але чому ведмеді стривожені? Хто украв їх зимовий сон? Хлопчики та дівчатка з цікавістю поринули в розповідь про небезпечну подорож Квіточки, щоб разом з’ясувати, хто ж той злодій, що позбавив бурих ведмедів сну.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-3-1024x626.jpg)
Прослухавши казкову розповідь, малеча поділилася враженнями від прочитаного, зробивши свої висновки. За допомогою книги вони засвоїли важливий урок, що потрібно жити в гармонії з природою і своїми меншими братами – тваринами. Дітлахи пообіцяли, що ніколи не скривдять і не завдадуть шкоди жодній травинці, комашці чи звірятку.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-2-1024x591.jpg)