Національний тиждень читання у нашій бібліотеці – це справжній марафон літературних заходів. Нині книжково-читацьку естафету підхопили малі книголюби книгозбірні на Петлюри. Тут відбулося свято книги «Країна казкова – країна книжкова». Першокласники ліцею № 1 дізналися, якими були книги в давнину, прослухали уривок з «Книги, яку треба прочитати до дня святого Миколая». А яке ж свято без пісні? Тому дружно заспівали «Ой хто, хто Миколая любить».
Крім того діти розіграли в ролях твір Віри Правоторової «Веселий рецептик», познайомилися з книгою Зірки Мензатюк «Зварю тобі борщику» та відгадали «Віршик для бабусі» Миколи Тимчака. Увагу дітвори привернула мистецька виставка Ярослава Марчука до книги «Сто разів – чому?» та книжкова виставка «Письменники Рівненщини – дітям». Тож чекаємо наших маленьких читайликів знову у бібліотеці!
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/407900144_740161348155694_1706068840643145498_n-1024x815.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/407931284_740161438155685_644677237352050798_n-1024x768.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/407916980_740161644822331_2695518522485006035_n-832x1024.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/407774373_740161571489005_2348898116134083600_n-729x1024.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/407936215_740161721488990_4985576889853852308_n-1024x768.jpg)