Ім’я Лесі Українки – одне з найвідоміших в історії української літератури. З нагоди річниці від дня її народження, що відзначається 25 лютого, у відділах обслуговування дитячої бібліотеки пройшли літературні години «Леся Українка – дітям» та «Всім серцем Україну полюбила» на які завітали школярі рівненських ліцеїв.
Діти дізналися чимало цікавого про дитячі роки відомої письменниці, брали участь у вікторинах, читали поезії, казки та малювали ілюстрації до її творів.
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-5.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-3.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/5-3.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-5.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-4.jpg)