На екскурсію до нашої бібліотеки завітали діти ВПО, які проживають у гуртожитку Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Бібліотекарі молодшого відділу влаштували для них справжню мандрівку у неймовірний книжковий світ. У ході екскурсії маленькі мандрівники не лише ознайомилися з різноманітними книгами, а й взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Україна – Мрія!». Саме діти у своїх роботах здатні створити образ реальної України у майбутньому, за яке борються сьогодні на полі бою мужні та незламні захисники України!
Маленькі читачі отримали у подарунок цікаві книжечки для самостійного читання та незабутні враження. Яскравий книжковий світ здатний не лише дивувати, а й надихати на нові пригоди, на здійснення мрій. Читайте і мрійте!
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-14.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-14.jpg)
![](http://rdobd.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-10.jpg)