28.05.21

Відбулась обласна онлайн-конференція «Трансформація бібліотечних послуг для сучасної дитини», організована  Рівненською обласною бібліотекою для дітей. Учасників заходу привітала директор бібліотеки Наталія Назарук.

Про «Бібліотечні івенти: оn/off трансформації» надзвичайно цікаво розповіла Ольга Шемота, завідувач відділу соціокультурної діяльності Національної бібліотеки України для дітей.

Сучасні тенденції видавництва дитячої літератури розкрили Олена Носоненко та Вікторія Столяренко, представники Харківського видавництва «Ранок».

Відома рівненська письменниця Неоніла Диб’як представила особливості дитячої літератури місцевих авторів.

Про урізноманітнення спектру послуг сучасних бібліотек, що обслуговують дітей, йшлося у виступі Ірини Ворон, завідувача відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку РОБД. Наталія Онофрійчук, завідувач науково-методичного відділу бібліотеки охарактеризувала зміни у процесі реформування дитячих бібліотек Рівненщини.

Своїм досвідом інновацій в роботі з користувачами-дітьми поділились бібліотечні працівники Смизької, Привільненської, Бугринської, Білокриницької ТГ, Костопільської та Острозької бібліотек для дітей.

Обсуждение закрыто.