Радимо прочитати (дітям дошкільного та молодшого шкільного віку)

Одґерс Саллі. Перлинка летюча єдиноріжка / Саллі Одґерс ; пер. з англ. Дар’ї Березіної. — Харків : Віват, 2019. — 128 с. : іл. – (У вирі пригод)

Захоплюючі пригоди Єдиноріжки Перлинки, яка вчиться літати. А тим часом її найкращі подружки – велетка Оливка та пташка-вогнекрилка Тьох – веслують до Мартинового острова, щоб набрати собі мерехтливого рожевого пір’я. Аж раптом шлях їм перетинають огидні гризліни-пірати! Чи встигне Перлинка врятувати своїх друзів?


Лазуткіна Ірина. Єнотик Бо і повітряна куля / Ірина Лазуткіна ; іл. Р. Попського. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 104 с. : іл.

Ви колись малювали свою мрію? А от Єнотик Бо, який мріяв навчитися літати на повітряній кулі, її намалював! Велетенську повітряну кулю, якою він керує сам, а з його наплічника визирає кротик Ом. Чи встигнуть друзі повернутися до початку «Монгольф’єрії», чи пробачить єнотикові вчитель Ас, чи вдасться Бо подарувати рожеву хмаринку подрузі Аї? Читайте про шалені пригоди повітроплавців і дізнаєтеся про все.


Сад Катерина. Ідея на мільйооооооон / Катерина Сад. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 26 с. : іл.

Коли одна ферма залишилася без господаря, зграйка качок, які жили на ній, задумалися, що ж їм тепер робити. Качки вирішили написати оголошення про те, що вони шукають нового господаря, але вони не вміли писати і мусили вчитися. Довідатися, чи вдалося качкам здійснити задумане, ви зможете, прочитавши цю книгу. А ще дізнаєтеся, що таке вдалий стартап, і переконаєтесь, що безвихідних ситуацій не буває.


Малкович Іван. Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами / Іван Малкович ; іл. Софії Ус. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2007. – 34 с. : іл. – (Для малят від 2 до 102)

Мама маленького Зайчика застудилася, і він вирішив піти купити для неї меду, адже чай з медом – найкращі ліки на горло. Але місто велике, а Зайчик – дуже маленький, і він заблукав. Чи вдасться малюкові допомогти мамі? Ви дізнаєтесь прочитавши цю зворушливу історію.


Крук Галина. Раз овечка, два овечка / Галина Крук ; іл. О.В.Барабах. – Харків : Віват, 2018. – 48 с. : іл. – (Вірші дітям)

Звичайна домашня курка може виявитися геть непересічною птахою! Вигадницею неймовірних історій та нових забав, редакторкою «Чорнокурківського вісника», танцівницею фламенко, мешканкою високого горіха…У неї є крилата мрія і життєвий девіз «Курку з курсу не зіб’єш!». Чорна-чорна курка мріє літати? Не смішіть пташиний двір! Але той, хто над нею сміється, ще просто не знає, що вона вигадає для того, аби стати птахою високого польоту!


Бо Татуся. Тортик для котика / Татуся Бо ; іл. С.Я.Балух. – Харків : Vivat, 2019. – 48 с. : іл. – (Казки для маленьких чомучок)

Маленька дівчинка, вирішила зробити сюрприз своєму домашньому улюбленцеві Котикові, замовити смачний тортик. Чи вдала ця ідея? Найсолодша книжечка, яка розповість вам, як народжуються тортики і цукерки. А ще дізнаєтесь справжні рецепти солодкої випічки.


Була Оксана. Туконі – мешканець лісу / Оксана Була ; іл. автора. –Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 36 с. : іл.

У лісі живуть Туконі. Одні тримаються поряд зі своїми деревами, інші дбають про звірів або птахів. Хтось стежить за зміною пір року. Всі Туконі дуже заклопотані, але це для них не робота. Туконі Мандрівник відомий своїм рюкзаком-жолудем, його легко впізнати. Одного дня він зібрався навідати свого найкращого друга… Хто його найкращий друг і що означає бути мешканцем лісу? Саме про це – у гарно ілюстрованій книжкі-картинці.


Збірка казок. Кошеня / іл. Наталії Петрачкової, Аліси Савіцької. – Харків : Навчальна література, 2018. – 96 с. : іл. – (Виховання казкою)

Добрі, веселі, повчальні казки та оповідки, герої яких стануть справжніми друзями вашої малечі. Читаючи з малюком, ви разом зануритесь у чарівний світ, пройнятий дивовижним світлом добра і радості. Ці яскраві книжечки навчають турбуватися про близьких, бути чуйним й уважним, сприятимуть гармонійному розвиткові вашої дитини.


Вдовиченко Галина. Чорна-чорна курка / Галина Вдовиченко ; іл. Наталка Гайда. –Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 50 с. : іл.

Вірші, які народилися з гри і до гри припрошують. Вони стають улюбленими після першого прочитання. Яскраві й веселі, світ у них – навиворіт, а дива біжать підстрибом поруч із читачами. Вони вчать лічити і вигадувати, мають логопедичний ефект, їх легко запам’ятати. Гайда за овечками! І не забудьте позбирати кульбабки, які сховалися кожнісінькому розвороті.


Соловінський Станіслав. Друг із Мезозою / Станіслав Соловінський ; худож. О.Л.Железняк. – Харків : Ранок, 2019. – 64 с. : іл. – (Пригоди Мишка та його друзів)

Не відомо, чи траплялося таке з вами, але герої цієї книги опинилися в дещо незвичайній ситуації. У них у квартирі була виявлена діра у часі – якраз у середину Мезозойської ери! Так-так, тієї самої: багато мільйонів років тому: спека, динозаври і дерева-папороті. Це виявилося досить клопітно, іноді лячно та трохи потішно.

Обсуждение закрыто.